Zagęszczanie włosów laserowo

Wyniki laseroterapii na zagęszczanie włosów niskiego poziomu różnią się w zależności od osoby. To nie jest cud. Jeśli zdecydujesz się na laseroterapię, powinieneś skonsultować się z dermatologiem, trichologiem lub chirurgiem transplantacji włosów, aby poznać opcje i pomóc w podjęciu właściwej decyzji o terapii laserowej. Laseroterapia wypadania włosów dobrze sprawdza się w połączeniu z innymi zabiegami. Zalecane leczenie może obejmować przyjmowanie doustnych leków lub inhibitorów DHT, takich jak finasteryd, znany również jako lek na zagęszczanie włosów dla mężczyzn. Inhibitory DHT mogą być zalecane do stosowania z laserową terapią światłem, ponieważ opóźniają proces miniaturyzacji mieszków włosowych. Trycholog może zalecić przyjmowanie suplementu z ziołami, które naturalnie blokują DHT, takimi jak palmy sabałowe i ekstrakt z zielonej herbaty. Zawsze należy skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tych suplementów, aby upewnić się, że jest to najlepsza i najbezpieczniejsza opcja dla Ciebie. Leczenie miejscowe, takie jak Rogaine, znane również jako minoksydyl, może być przepisywane do stosowania z laseroterapią w celu optymalizacji wyników wzrostu i zagęszczenia włosów.

Wzrost i zagęszczanie włosów jest możliwe, dopóki mieszki włosowe są obecne na skórze głowy. Obszary na skórze głowy, na których masz więcej mieszków włosowych, zareagują dobrze i możesz zaobserwować większy wzrost włosów z powodu laseroterapii na niskim poziomie, ale obszary na skórze głowy, na których masz mniej mieszków włosowych, wytworzą mniej włosów. Laseroterapia na niskim poziomie może również pomóc w ograniczeniu wypadania włosów, dzięki czemu obszar, o którym mowa, nie powiększa się.

Wady laseroterapii na niskim poziomie:
Musisz być konsekwentny. Korzystając z terapii laserowej na zagęszczanie włosów w przypadku wypadania włosów lub innych problemów ze skórą głowy, musisz wiedzieć, że będziesz musiał korzystać z terapii światłem tak często, jak trzy razy w tygodniu, przez 15 do 20 minut. na sesję. Zaleca się pomijanie dni pomiędzy sesjami laseroterapii. Będziesz także musiał używać laseroterapii na zawsze. W momencie, gdy przestaniesz korzystać z terapii, wszelkie wyniki, które zobaczysz, zostaną utracone, a w końcu będziesz mieć ilość wypadania włosów, którą miałeś przed rozpoczęciem terapii laserowej. Laseroterapia działa najlepiej na początkowych etapach wypadania włosów. Im wcześniej zaczniesz terapię, tym większy sukces odniesiesz. Leczenie to nie jest uniwersalne i ważne jest, aby zrozumieć rodzaj wypadania włosów, jaki miałeś przed zakupem urządzenia laserowego do leczenia wypadania włosów lub pakietu laseroterapii z kliniki wypadania włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 − four =