Sklep wędzarnie ogrodowe

Jeśli chcesz stworzyć kolejny projekt dla swojego ogrodu, który doceni to rodzina, to ten magiczny mały dom obok twojego bajkowego ogrodu jest wszystkim, czego potrzebujesz. Czy lubisz wędzonego łososia? Jeśli tak, jestem pewien, że chcesz nauczyć się budować własną wędzarnię. Łatwy i przyjemny, ten projekt pomoże ci uzyskać zdrowszy posiłek każdego dnia! W tym poście znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci łatwo zrozumieć, jak zbudować wędzarnię. Na początku odwiedź sklep wędzarnie ogrodowe. Najlepiej jest znaleźć w Internecie kilka planów wędzarni dla majsterkowiczów i przekonać się, jak inni to sprawili. Nie ma jednak gwarancji, że użyte części będą dostępne lub niedrogie. Ten przewodnik zachowa wszystko ogólne.

Pomysł polegał na zbudowaniu możliwie najtańszej wędzarni ogrodowej. Poznasz standardowe procedury wymagane do ukształtowania funkcjonalnej wędzarni. Stamtąd możesz trochę użyć wyobraźni – i wziąć pod uwagę, jakie zapasy masz pod ręką lub w pobliskich miejscach jakimi jest sklep wędzarnie ogrodowe.

Zdrowe jedzenie i dobra zabawa – zacznij od ceglanej obudowy.
Czy widziałeś kiedyś fundament betonowy dla domu lub podobnej konstrukcji? Bloki te mają otwory, które wyglądają jak kwadraty po każdej stronie, z betonem spływającym po środku. Bardziej powszechną nazwą dla nich jest „blok żużlowy”, a według sklepu z wędzarniami ogrodowymi koszty wynoszą od 1 do 3 złotych za blok. Użyj tych bloków, aby zakryć grill wędzarni. Jest to idealna podstawa, a ponadto jest tani i łatwy do znalezienia w dowolnym mieście lub kraju. Będziesz potrzebował około dwóch tuzinów bloków żużlowych, co oznacza, że ​​możesz wydać w miejscu jakim jest sklep wędzarnie ogrodowe około 120 złotych na założenie wędzarni. Przed ich umieszczeniem utwórz cementową warstwę powierzchniową o głębokości od dwóch do trzech cali. Ta warstwa pomoże zapobiec falowaniu mrozem, co zwiększy trwałość i trwałość struktury wędzarni. Teraz wystarczy tylko uformować bloki żużlu w kwadratową strukturę. Ale musisz zostawić otwór z jednej strony na poziomie gruntu dla rury wędzarni (rury kominowej). Ta rura, którą kupisz w miejscu jakim jest sklep wędzarnie ogrodowe, przymocowana jest do paleniska i jest rurą zasilającą, która przenosi dym z paleniska. Stamtąd struktura bloku żużlowego służy jak komin, gdy dym kieruje się w górę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

16 − 15 =