Faktoring w naszej ofercie – zapraszamy do poznania jej i skorzystania!

Coface oferuje kompleksową gamę rozwiązań w zakresie ubezpieczeń kredytów dla każdej wielkości firmy (MŚP, bardzo małe firmy i firmy międzynarodowe) i każdego rodzaju branży lub dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb:
• EasyLiner: kompleksowe, 100% ubezpieczenie kredytu online dla MŚP i bardzo małych firm.
• TradeLiner: proste, elastyczne i w 100% zbudowane na zamówienie rozwiązanie dla MŚP i spółek o średniej kapitalizacji.
• GlobaLiner: szyte na miarę ubezpieczenie kredytu i dedykowane zespoły wspierające rozwój globalnych firm.
• Single Risk: ubezpieczenie od ryzyka politycznego i opóźnienia w płatnościach obejmujące złożone projekty jednorazowe lub powtarzalne.
Ten rodzaj finansowania zapewnia natychmiastowy dostęp do kapitału potrzebnego do prowadzenia i reinwestycji w Twój biznes. Możesz przeznaczyć tę gotówkę na pokrycie codziennych wydatków, wykonanie listy płac lub skorzystanie z nowej możliwości biznesowej, bez konieczności spłacania zadłużenia.

Firmy faktoringowe oferujące faktoring mogą szybko, nawet w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku, zapewnić Ci kapitał z niezapłaconych faktur.
Na przykład dzięki firmie oferującej faktoring możesz złożyć zapytanie ofertowe i porozmawiać z przedstawicielem w ciągu 24 godzin. Po zakończeniu procesu składania wniosku i uzyskaniu zgody zazwyczaj będziesz mieć dostęp do swoich środków w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.
Chociaż czas finansowania będzie się różnić w zależności od firmy, z którą współpracujesz i jej procesu gwarantowania emisji, faktoring zadłużenia może zapewnić fundusze znacznie szybciej niż niektóre rodzaje pożyczek biznesowych, takich jak pożyczki z banków lub pożyczki SBA wspierane przez amerykańską Administrację Małych Przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + fourteen =