Odzież reklamowa w Warszawie, woj. mazowieckie


Istnieje wiele sposobów drukowania wzorów na koszulkach i innych ubraniach. Ważne jest, abyś je zrozumiał, zanim utworzysz własny internetowy sklep sprzedający odzież reklamową w Warszawie. Zrozumienie ich sprawi, że podejmiesz właściwą decyzję dla swojej firmy. Poniżej znajdują się trzy najpopularniejsze opcje drukowania na koszulkach, które należy wziąć pod uwagę produkując to czym jest odzież reklamowa w Warszawie – ze względu na ich jakość i proces.


Sitodruk:
Sitodruk to świetna opcja w przypadku projektów jakie ma odzież reklamowa w Warszawie, które są ciemniejsze lub mają wysoki poziom jaskrawości. Korzystając z szablonów lub rastrów, drukarze nakładają warstwy atramentu na koszulkę, używając różnych szablonów dla atramentów o różnych kolorach. Sitodruk doskonale nadaje się do masowego drukowania pięciu lub mniej kolorów ze względu na pracochłonną konfigurację.

Transfer ciepła:
W przypadku transferu ciepła obraz jest umieszczany na papierze termotransferowym, wycinany z papieru, a następnie umieszczany na koszulce. Jak ogromne żelazko rozgrzane do wysokich temperatur, papier Heat Transfer wtapia się we włókna ubrania, czyniąc go częścią koszuli bez zakłócania górnego obrazu. Transfer ciepła może stosunkowo łatwo i szybko tworzyć kolorowe obrazy na koszulkach.

Bezpośrednio do odzieży:
W przypadku drukowania bezpośredniego na odzież reklamową w Warszawie tusz jest nakładany bezpośrednio na koszulkę za pomocą drukarki atramentowej. Za pomocą specjalistycznego atramentu wodnego projekty koszulek są przesyłane do komputera i za pomocą specjalistycznej drukarki bezpośrednio przenoszone na materiał z którego wykonana jest odzież reklamowa w Warszawie. Jest to najtańsza opcja drukowania, ponieważ nie ma stosunkowo żadnych kosztów konfiguracji. Wydrukowanie każdej koszulki zajmuje trochę czasu, więc jest to dobra opcja w przypadku małych zamówień.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 − 15 =