Mieszkania Rumia rynek pierwotny buduje deweloper

Deweloper budujący mieszkania Rumia rynek pierwotny musi wykonać akt sprzedaży na twoją korzyść, aby dokonać sprzedaży. Akt ten wspomniałby o niepodzielonym udziale gruntów, do którego jesteś uprawniony, zakresie sprzedanego obszaru zbudowanego itp. obejmowałby również cenę, prawo do wspólnych obszarów i usług itp.

CERTYFIKAT POSIADANIA: Oznacza to formalne przekazanie ci mieszkania Rumia z rynku pierwotnego. Sygnalizuje zakończenie wszystkich prac, które zlecił ci budowniczy. Jeśli kupujesz ukończone mieszkanie, musisz to sprawdzić przed zakupem.

CERTYFIKAT POCZĄTKU SPOŁECZEŃSTWA: Po ukończeniu projektu i zajęciu go przez mieszkańców, ci ludzie tworzą społeczeństwo, które następnie administruje budynkiem i koordynuje z budowniczym w zakresie konserwacji i innych powiązanych kwestii. Musisz zdobyć kopię certyfikatu założycielskiego stowarzyszenia, a także zostać członkiem tego stowarzyszenia i uzyskać certyfikat udziału.

INNE DOKUMENTY: Po zakupie mieszkania Rumia rynek pierwotny musisz zapewnić przeniesienie tytułu własności do organu lokalnego, zmienić adres na karcie żywnościowej, karcie wyborczej, paszporcie itp. Oraz zmienić rachunki za media na swoje imię i nazwisko. Powyższa lista dokumentów ma charakter orientacyjny, a pożyczkodawca może zażądać dodatkowych dokumentów zgodnie z lokalnymi przepisami obowiązującymi w tym regionie.

W branży nieruchomości, która nie ma obecnie odpowiednich regulacji, ważne jest, abyś dokładał należytej staranności, ponieważ jest to duża transakcja finansowa obejmująca znaczną część twoich zarobków i majątku. Zachowując ostrożność przy wyborze konstruktora i budynku takiego jak mieszkania Rumia rynek pierwotny, oprócz zapewnienia odpowiedniej dokumentacji dotyczącej gwarancji prawnych, sprawiłbyś, że posiadanie domu będzie przyjemnością na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − nine =