Mieszkania Rumia rynek pierwotny buduje deweloper

Deweloper budujący mieszkania Rumia rynek pierwotny musi wykonać akt sprzedaży na twoją korzyść, aby dokonać sprzedaży. Akt ten wspomniałby o niepodzielonym udziale gruntów, do którego jesteś uprawniony, zakresie sprzedanego obszaru zbudowanego itp. obejmowałby również cenę, prawo do wspólnych obszarów i usług itp.

CERTYFIKAT POSIADANIA: Oznacza to formalne przekazanie ci mieszkania Rumia z rynku pierwotnego. Sygnalizuje zakończenie wszystkich prac, które zlecił ci budowniczy. Jeśli kupujesz ukończone mieszkanie, musisz to sprawdzić przed zakupem.

CERTYFIKAT POCZĄTKU SPOŁECZEŃSTWA: Po ukończeniu projektu i zajęciu go przez mieszkańców, ci ludzie tworzą społeczeństwo, które następnie administruje budynkiem i koordynuje z budowniczym w zakresie konserwacji i innych powiązanych kwestii. Musisz zdobyć kopię certyfikatu założycielskiego stowarzyszenia, a także zostać członkiem tego stowarzyszenia i uzyskać certyfikat udziału.

INNE DOKUMENTY: Po zakupie mieszkania Rumia rynek pierwotny musisz zapewnić przeniesienie tytułu własności do organu lokalnego, zmienić adres na karcie żywnościowej, karcie wyborczej, paszporcie itp. Oraz zmienić rachunki za media na swoje imię i nazwisko. Powyższa lista dokumentów ma charakter orientacyjny, a pożyczkodawca może zażądać dodatkowych dokumentów zgodnie z lokalnymi przepisami obowiązującymi w tym regionie.

W branży nieruchomości, która nie ma obecnie odpowiednich regulacji, ważne jest, abyś dokładał należytej staranności, ponieważ jest to duża transakcja finansowa obejmująca znaczną część twoich zarobków i majątku. Zachowując ostrożność przy wyborze konstruktora i budynku takiego jak mieszkania Rumia rynek pierwotny, oprócz zapewnienia odpowiedniej dokumentacji dotyczącej gwarancji prawnych, sprawiłbyś, że posiadanie domu będzie przyjemnością na całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

nineteen − eighteen =