Peruki naturalne dopasuj do kształtu swojej twarzy

Kupując peruki naturalne dopasuj je do kształtu swojej twarzy, tak aby mieć pewność, że będą idealnie dopasowane.
Masz twarz w kształcie gruszki?
Twarz w kształcie gruszki charakteryzują się szerokim, zaokrąglonym podbródkiem i stosunkowo wąskim czołem. Aby uzyskać naturalny, atrakcyjny wygląd, pomysł polega na wybraniu peruki, która odwróci uwagę od podbródka. Można to osiągnąć, wybierając krótkie, przycięte style z pełną, kątową grzywką lub grzywką. Inną opcją jest wybór krótkiego stylu peruki naturalnej, który ma obszerną koronę i jest ściśle przycięty do reszty twarzy.

Posiadasz twarz w kształcie kwadratu?
Kwadratowa struktura twarzy obejmuje krótką twarz z silną szczęką, prosty podbródek i prostą linię włosów. Podobnie jak osoby o okrągłej twarzy, osoby o twarzach w kształcie kwadratu chcą wydłużyć twarz i nadać im dodatkowy kształt i proporcje. Można tego dokonać, kupując peruki naturalne podobne do tych, które były wcześniej zalecane dla użytkowników o okrągłym kształcie. Dodatkowo można nosić peruki naturalne z piórami lub delikatnymi grzywkami, aby złagodzić ogólny wygląd.


Jeśli Twoja Twarz jest podłużna wybierz peruki naturalne, które tworzą iluzję dodatkowej szerokości twarzy, są idealne dla osób o twarzach podłużnych, które charakterystycznie mają długą, prostą twarz z kwadratową szczęką i linią włosów. Modele szczękowe lub sięgające do ramion działają dobrze, szczególnie te z falami, lokami lub dużą ilością warstw. Długie peruki naturalne z piórami wokół twarzy mogą również działać na rzecz poprawy ogólnego wyglądu noszącego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

eighteen − sixteen =