Sprzedaj swoje nieruchomości Poznań

Tak jak będziesz mieć wiele pytań na temat kupowanej nieruchomości Poznań, tak i twoi kupujący będą mieć wątpliwości. Mogą chcieć odwiedzić Twój dom wiele razy, aby zmierzyć swoje meble i ponownie potwierdzić swoje pomysły na to, jak uczynić swój dom swoim domem. Mogą również chcieć przeprowadzić dodatkowe ankiety, aby złagodzić wszelkie obawy – pozwól im to zrobić, lub może się wydawać, że masz coś do ukrycia.

Jednym z pierwszych dokumentów, które musisz przedstawić, jest potwierdzenie tożsamości. Zamiast gonić ogon wokół nieruchomości Poznań, aby je znaleźć, przygotuj je z wyprzedzeniem. Weź paszport i dokumenty wizowe, jeśli dotyczy. Warto również zanotować pełne adresy z ostatnich trzech lat.

Oczywiście proaktywny i zgodny agent nieruchomości Poznań może mieć dostęp do internetowych systemów weryfikacji, które mogą skrócić tygodnie.

Twoje finanse na zakup nieruchomości są najważniejsze!
Wspominaliśmy o sytuacji finansowej twojego nabywcy, ale co z twoją? Czy zasadniczo rozwiązałeś sprawę kredytu hipotecznego? Dość często sprzedawcy czekają, aż będą mieli kupca na swoją nieruchomość Poznań, ale zdają sobie sprawę, że nie mogą uzyskać kwoty kredytu hipotecznego, na którą liczyli. Naszą radą jest wcześniejsze uporządkowanie własnego kredytu hipotecznego, ale pamiętaj, że inne koszty związane są z Twoją sprzedażą / zakupem.

Twój budżet na nowy dom lub mieszkanie w Poznaniu musi uwzględniać progi opłaty skarbowej – koszty znacznie wzrosną, jeśli kupisz dom powyżej następnego progu. Upewnij się, że masz z góry zestawienie opłat z przenośnika i nie zapomnij o koszcie tej furgonetki. Ważne jest, aby mieć awaryjne, ponieważ mogą pojawić się dodatkowe ankiety i inne koszty, których się nie spodziewasz.

Twoje dokumenty – mógłbyś poprosić adwokata, by zatrzymał je przy zakupie – wiedząc dokładnie, gdzie się znajdują, może zapobiec opóźnieniom w miarę postępu. Jeśli masz je w domu, zanieś je jak najszybciej do przenośnika. Twoje szczegóły Jednym z najważniejszych zadań, które musisz wykonać, jest przekazanie każdemu członkowi swojego zespołu wszystkich swoich danych kontaktowych, w tym najlepszego numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail, aby mogli się z tobą skontaktować. Nigdy nie ignoruj ​​żadnych wiadomości i regularnie sprawdzaj wiadomości e-mail, w przeciwnym razie możesz zaniedbać niezbędny dokument, który jest potrzebny lub wymaga podpisu, powodując opóźnienia w procesie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 13 =