Obozy konne dla dzieci – sprawdź czy są dla Ciebie?

Jeśli zastanawiasz się jak spędzić nadchodzące wakacje, bądź zastanawiasz się jak zaplanować wakacje dla swoich dzieci, powinieneś poznać ofertę Rancha Ulinia i zobaczyć czym są ich obozy konne dla dzieci.

Wysyłając swoje dziecko na takie obozy konne dla dzieci zapewnisz im świetny rozwój i kontakt z naturą. Grupy na obozach są podzielone na różne dyscypliny jeździeckie i zaprojektowane tak, aby spełnić osobiste cele jeździeckie każdego dziecka, a ich umiejętności i umiejętności zademonstrowane w celu jak najlepszego zaspokojenia celów jeźdźca, rzucenia im wyzwania w zakresie umiejętności i wiedzy oraz zapewnienia możliwości poznania ich interesująca dyscyplina. Grupami lekcji może być tylko 1 zawodnik lub maksymalnie 5 zawodników, aby najlepiej spełnić cele i zapewnić indywidualną uwagę i ochronę dziecka.

Obozowicze uczęszczający na obozy konne dla dzieci jeżdżą dwa razy dziennie, zazwyczaj pracują przy fundamentalnych pracach naziemnych rano i przechodzą do skoków, wzorów i zaawansowanej pracy podczas wieczornych lekcji. Pary konia i jeźdźca są wybierane przez personel po krótkiej jeździe próbnej, aby jak najlepiej spełnić cele i umiejętności uczestnika kursu. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w obozie jeździeckim wszystkie dzieci, które kochają aktywny wypoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 + 18 =