Wymiana i naprawa pilotów samochodowych Warszawa

Jednym z głównych powodów pęknięć i pęknięć w obudowach kluczyków samochodowych jest ich konstrukcja i funkcja. Kiedyś plastikowa rączka na kluczyku samochodowym służyła tylko do przytrzymywania pióra kluczyka na miejscu. Więc plastikowa część kluczyka samochodowego może być gruba i mocna. Ale dzisiejsze kluczyki do samochodu lub breloczki do kluczy zawierają PCB (płytka drukowana), baterię, kilka chipów do transpondera i obwodów alarmowych oraz przyciski. Upchnięcie wszystkich tych elementów w tak kompaktowej przestrzeni, jak to tylko możliwe, wymaga cienkiej plastikowej osłony.

Widzisz teraz problem? Nic dziwnego, że zepsute lub pęknięte obudowy kluczyków samochodowych mogą stanowić problem, a naprawa pilotów samochodowych Warszawa jest dość często. Ale co można by zrobić ze złamaną plastikową skorupą? Używanie cyjanoakrylanu (super kleju) do uszczelniania pęknięcia lub łączenia elementów skorupy jest ryzykowną propozycją. Może to zadziałać, jeśli masz pewność, że klej nie dostanie się do żadnego z elementów elektronicznych, gdy przyjdzie czas na ostateczną wymianę skorupy, więc będzie to zależeć od poziomu umiejętności i doświadczenia w używaniu super kleju. Niektórzy właściciele starają się uniknąć dalszych uszkodzeń aby naprawa pilotów samochodowych Warszawa nie była tak kosztowna, wycierając super klej wykałaczką, gdy pęknięcia są małe, a następnie przytrzymując uchwyt klucza w kierunku metalowego ostrza i w jego pobliżu, ilekroć muszą przekręcić klucz. Jeśli super klej dostanie się na elementy i sklei je z częścią plastiku, wtedy ryzyko uszkodzenia jest wysokie, gdy nadejdzie czas przeniesienia elektroniki do nowej obudowy.


Naprawa pilotów samochodowych Warszawa i wymiana – poznaj więcej informacji! Zawsze jest dealer, ale wiąże się to z wysoką ceną, o której wspominaliśmy wcześniej. Aby być uczciwym, klucze samochodowe Warszawa dostarczone przez sprzedawcę są świeżo wycięte i gwarantujemy, że będą działać bez żadnego wysiłku z Twojej strony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 2 =