Hotel Kostrzyn nad Odrą zaprasza – tanie spanie!

Czy wiesz, że typowa kaucja za Hotel Kostrzyn nad Odrą może wynosić do dwóch miesięcy czynszu? Ponadto wiele wspólnot mieszkaniowych pobiera czynsz za pierwszy i ostatni miesiąc – z góry. Upewnij się, że zaoszczędziłeś trzykrotność miesięcznego czynszu plus koszty przeprowadzki, zanim usiądziesz z agentem leasingowym. Możesz negocjować umowę najmu!

Bądź przygotowany – sprawdź podobne czynsze w okolicy w mieście Kostrzyn nad Odrą, aby zobaczyć, jaka jest różnica w cenie. Jeśli masz elastyczny czas, spróbuj wynająć Hotel Kostrzyn nad Odrą pod koniec miesiąca – wtedy właściciele są bardziej skłonni do zawarcia umowy. Możesz również mieć większą siłę negocjacyjną, jeśli przeprowadzasz się zimą, kiedy mniej osób szuka mieszkania, w przeciwieństwie do lata.

Jeśli planujesz zostać w swoim pokoju hotelowym na dłuższy okres, zapytaj zarządcę, czy możesz podpisać dłuższą umowę najmu za niższy czynsz. Jeśli właściciel nie będzie negocjował w sprawie czynszu, możesz poprosić o inne rzeczy – świeżo pomalowane mieszkanie, nową podłogę lub lepsze miejsce parkingowe. Przeczytaj umowę najmu jaką przygotował Hotel Kostrzyn nad Odrą. Jest długi, nudny, pełen prawniczego żargonu, ale poświęć trochę czasu, aby go przeczytać. Upewnij się, że to rozumiesz i nie bój się zadawać pytań na temat wynajmowania pokoju w hotelu – zwłaszcza tych, których nie rozumiesz lub chcesz uzyskać więcej informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three + 1 =