Udaj się na weekend dla kobiet z muzyką, tańcem i medytacją

Singiel to nowa czerń. Ponad jedna czwarta wszystkich gospodarstw domowych składa się z jednej osoby, jest to najszybciej rozwijający się typ gospodarstwa domowego w kraju, a branża turystyczna organizująca weekendy tylko dla kobiet zyskuje na popularności. Obecnie istnieje niewielka, ale rosnąca liczba wyspecjalizowanych biur podróży, które organizują wycieczki wyłącznie dla osób samotnych, w większości jest to weekend dla kobiet.

Najlepsi wnoszą kreatywność i wyobraźnię do swoich zadań, obejmując tematy, które obejmują weekend dla kobiet z muzyką klasyczną, zakupy, jedzenie i jogę, po hardcorową przygodę. Dlaczego jakakolwiek kobieta miałaby chcieć podróżować z innymi kobietami, skoro mogłaby dołączyć do mieszanej grupy? Kobiety chcą próbować różnych rzeczy. Nie wszyscy, ale są kobiety, które uważają, że po prostu nie mogą rozpuść włosy i bądź sobą w towarzystwie mężczyzn, a towarzystwo kobiet jest inne. Rozmawiasz o różnych rzeczach, śmiejesz się z różnych rzeczy. To zupełnie inna dynamika.

Jest wiele kobiet, które chciałyby podróżować, ale niekoniecznie chcą jechać w mieszanej grupie. Chcą po prostu wyjść z grupą dziewczyn, trochę się bawić i poznawać świat, a to umożliwia im weekend dla kobiet organizowany przez Odcienie Kobiecości Warszawa, mazowieckie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

twenty − one =