Drukarnia w Krakowie oferuje najwyższą jakość druku!

Nawet najlepsi projektanci oblewają się zimnym potem, kiedy przychodzi czas na wysłanie projektu do firmy jaką jest drukarnia w Krakowie. Jest mnóstwo ruchomych części, list kontrolnych i szczegółów, o których należy pamiętać, przygotowując projekt do druku komercyjnego. Ten przewodnik obejmuje techniczne zalecenia, a czego nie należy robić, zawiera wskazówki i najlepsze praktyki oraz prowadzi przez proces przenoszenia projektu z komputera do maszyny drukarskiej.

Jak zaplanować idealne drukowanie w kolorze? Drukarnia w Krakowie radzi: Jednym z najczęstszych problemów związanych z profesjonalnym drukowaniem w drukarni w Krakowie jest wysyłanie do drukarki plików graficznych o niewłaściwej przestrzeni kolorów. Oto, o czym musisz pamiętać o kolorze, zanim wyślesz plik do drukarki. Twój komputer używa przestrzeni kolorów zwanej RGB do tworzenia kolorów, które widzisz na ekranie.

Prasa drukarska wykorzystuje przestrzeń kolorów zwaną CMYK do wytwarzania podobnych kolorów przy użyciu tylko czterech kolorów atramentu: cyjan, magenta, żółty i czarny, znanego również jako proces 4-kolorowy. Pliki wysyłane do drukarni komercyjnej takiej jak drukarnia w Krakowie muszą znajdować się w przestrzeni kolorów CYMK. Jest to tak ważne, że mamy całą stronę poświęconą przestrzeni kolorów RGB vs CMYK, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

17 + 15 =