Izolacja i ocieplenie domu pomorskie

Ile izolacji potrzebuję na ocieplenie domu pomorskie? Podczas pracy z tradycyjną izolacją, taką jak celuloza i włókno szklane, teorią jest, że musisz osiągnąć określoną wartość R na podstawie swojej strefy klimatycznej. Wartość R jest miarą odporności izolacji na przepływ ciepła. Im wyższa wartość R dla tych tradycyjnych izolacji, tym większa skuteczność izolacji, zgodnie z polskim Departamentem Energii. Ogólna zasada jest taka, że ​​im chłodniejszy może być twój stan, tym więcej R będzie wymagało izolacji i ocieplenia domu pomorskie.

Jeśli masz na poddaszu izolację o długości od 3 do 4 cali, potrzebujesz od R38 do R49. Nie zawsze musisz trafić w określoną wartość R. Produkt taki jak piankowa izolacja może być zastosowany do izolacji poddasza przy niższej wartości R. Izolacja piankowa, która pomaga na ocieplenie domu pomorskie działa znacznie lepiej niż tradycyjna izolacja, ponieważ tworzy uszczelnienie, które nie jest możliwe w przypadku włókna szklanego lub celulozy.

Najlepsza opcja ocieplenia poddasza w Twoim domu:
Jeśli twoja obecna izolacja jest cienka, dodanie większej ilości tradycyjnych rzeczy powinno pomóc. Jednak nie zapewni uszczelnienia, którego potrzebujesz, aby uniknąć wysokich rachunków i innych problemów. Niektórzy właściciele domów chcą po prostu zacząć od nowa, jeśli chodzi o izolację strychów i ocieplenie domu pomorskie. Jeśli obniżenie rachunków za energię i utrzymanie zdrowego domu jest priorytetem dla rodziny, najlepszym rozwiązaniem na poddaszu jest zdjęcie starej izolacji i zastąpienie jej pianką w sprayu. Uszczelnienie powietrzne jest wykonane z piankowej izolacji natryskowej i nie tylko sprawi, że ich dom będzie bardziej energooszczędny i wygodny, ale także sprawi, że ich dom będzie zdrowy, zapobiegając zanieczyszczeniom i alergenom. Te tradycyjne materiały izolacyjne zachowują te rzeczy, umożliwiając im cyrkulację w całym domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zaletach izolacji piankowej na poddaszu, odwiedź Centrum edukacyjne na naszej stronie internetowej Eko dom Termoizolacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen − three =