Nawigacja Android do ściągnięcia

Bardzo popularną aplikacją nawigacyjną, która pobiera dane od dostawców map, i oferuje widok mapy 3D użytkownikom offline jest aplikacja od Androida. Ci, którzy korzystali z aplikacji jaką jest nawigacja Android przysięgają na intuicyjny interfejs użytkownika i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Mapy offline zawierają mnóstwo przydatnych informacji, takich jak nadchodzące zmiany ograniczeń prędkości i Dynamic Lane Assistant, który poprowadzi Cię na właściwy pas – znów bardzo przydatny dla osób jeżdżących za granicą. Dostajesz także głosową nawigację GPS z dokładnymi wskazówkami i nazwami ulic w wersji offline. Dla pieszych oferuje trasy piesze i zestawienie tysięcy atrakcji turystycznych.


Jeden z największych konkurentów w Google Maps, to popularna aplikacja do nawigacji offline wśród międzynarodowych podróżników z ograniczonymi planami transmisji danych. Możesz pobrać mapy offline ponad 100 krajów na świecie i korzystać z wskazówek głosowych / pieszych bez sygnału z pojedynczej komórki. Piękny interfejs i niezawodna nawigacja GPS sprawiły, że nawigacja Android jest aplikacją wiodącą. A dzięki informacjom o transporcie publicznym dla 1300 miast dostępnych w aplikacji, możesz dowiedzieć się wszystkiego, od czasów i cen biletów autobusowych / metra po taryfy taksówek i hotspoty drogowe.

Dla rowerzystów aplikacja jaką jest nawigacja Android oferuje poręczny przewodnik po terenie, wyjaśniający, jak płaska lub pagórkowata będzie jazda na rowerze. Produkt współpracy dwóch platform open source – nawigacja Android umożliwia pobranie siedmiu plików map za darmo do nawigacji offline. W zależności od użycia i miejsca w pamięci urządzenia możesz wybierać między pełnymi danymi map a danymi sieci drogowej. Na przykład kompletna mapa Japonii potrzebuje 700 MB, a sieć dróg wymaga tylko 200 MB. Oprócz aktywności na świeżym powietrzu, mapy offline z nawigacją Android mają wszystkich pieszych pieszych, pieszych i ścieżek rowerowych. A ponieważ jest to projekt typu open source, możesz również wnosić wkład, zgłaszając błędy lub dodając interesujące miejsca i przesyłając je, gdy znów będziesz online.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

three × 4 =