Firma Aktyw oferuje szkolenia BHP Warszawa

Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy jest kluczem do wdrożenia skutecznego systemu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa. Każda szanowana organizacja wymaga od swoich dostawców dostarczenia dowodów dotyczących systemów zarządzania BHP Warszawa, które obejmują dokumentację, inspekcje i monitorowanie, szkolenia i działania usprawniające. Przepisy dotyczące zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wymagają od każdego pracodawcy uwzględnienia możliwości pracowników w zakresie zdrowia i bezpieczeństwa oraz zapewnienia im odpowiedniego szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Firma aktyw bhp ma zarejestrowane i certyfikowane osoby z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w świadczeniu usług szkoleniowych w zakresie BHP Warszawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. W Aktyw BHP dostosowujemy potrzeby szkoleniowe w zakresie BHP i opracowujemy moduły szkoleniowe, które spełniają wymagania klientów, lokalne wymagania BHP oraz wymagania międzynarodowe. W Aktyw BHP dostarczamy następujące szkolenia BHP:

  1. Podstawowe szkolenie z pierwszej pomocy.
    Kurs podstawowej pierwszej pomocy oferowany przez Aktyw BHP jest zgodny  i zatwierdzony przez Dyrekcję ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Ten program szkoleniowy może być nauczany oddzielnie lub w ramach kompleksowego kursu bezpieczeństwa.

    2. Szkolenie staży pożarnej.
    Kurs szkoleniowy straż pożarna obejmuje rolę wyznaczonego marszałka straży pożarnej. Dowiesz się o zapobieganiu pożarom i dowiesz się o różnych rodzajach gaśnic i jak ich używać prawidłowo. Analiza zagrożeń i ocena ryzyka Ten kurs oceny ryzyka rozwiązuje wszystkie mity dotyczące ocen ryzyka i wyjaśnia w bardzo prosty sposób, jak podejść do oceny ryzyka i jak przeprowadzić własną. Zdrowie i bezpieczeństwo mogą działać tylko wtedy, gdy można je zrozumieć. Ten kurs oceny ryzyka przenosi delegatów za pośrednictwem najskuteczniejszych, a jednocześnie „łatwych w użyciu” formatów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − 10 =